Sosyal Medya Yönetimi

Nasıl Yapıyoruz?

Platforma Özgü Ol!

Her sosyal medya platformunun kendine ait bir dinamiği vardır. Bunun sebebi ise, her platformu kullanan hedef kitlenin farklı olmasıdır. Markanız için belirlenen sosyal medya platformlarında hedef kitlenize uygun olarak içeriklerin üretilmesini önemli buluyoruz.

Rakip Analizi

Sektörel Yurtiçi ve Yurtdışı Rakiplerinizi İnceliyoruz.

Güçlü Tasarım

Lisanslı Görseller ve Güçlü Tasarımlar.

Aylık Raporlama

Hesabınızın Aylık Performansının Raporlanması.

Reklam Raporlama

Düşük Maliyetli Doğru Reklam Modelleri.


Markaya Özel Yönetim

Markanızı ürün, hizmet veya içeriklerini sosyal medya dinamiklerine uygun, potansiyel hedef kitlenize görünür kılıyoruz. Günümüzde sosyal medyanın elde ettiği gücü düşünürsek, büyük küçük demeden her markanın sektörde aktif rol alabilmesi için sosyal medyada var olması gerekmektedir. Sosyal medyada var olmak demek, her platformda var olmanız gerektiği algısını taşımamaktadır. Hemen hemen her sektörde uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile markanızın hedef kitlesine uygun olarak sosyal medyada hangi platformda olmanız gerektiğine karar veriyoruz. Markanıza özgü belirlediğimiz stratejiler doğrultusuyla hedef kitleniz ile markanızı buluşturuyoruz. Böylece ürün ya da hizmetinizi çok daha kısa sürede potansiyel müşteriniz ile buluşturuyoruz.


Markanıza Özgü Sosyal Medyada Nasıl İçerik Oluşturuyoruz?

Markanızın ihtiyaçları ve sosyal medya dinamikleri doğrultusunda aylık planlama yapıyoruz. Planlamaya bağlı olarak, lisanslı stok fotoğraflar, tarafınızdan gelen içerikler, motion stok videolar gibi çeşitli içerik doneleri kullanıyoruz. Oluşturulan tüm bu içerikler aylık bir paylaşım planı şeklinde tarafınıza iletilip onay alınması doğrultusunda paylaşım sırasına alınmaktadır. Ayın sonunda sosyal medya raporu çıkarılıp o rapor doğrultusunda, bir sonraki ayın içerik planlaması yapılmaktadır.


Rakipleriniz Bizim İçin Önemli

Rakiplerinizi en az sizin kadar biz de önemsiyoruz. Her zaman bir adım önde olabilmeniz için, Türkiye ve Dünyadaki rakiplerinizi sosyal medyada takip ediyoruz. Kullandığımız bazı raporlama araçlarıyla rakip istatistiklerini güncel tutuyoruz.